Webform Simplenews Handler (2.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Newsletters
et: Uudiskirjad

en: Execute
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Trigger
et: Lüliti

en: Elements
et: Elemendid
