Webform Simplenews Handler (2.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Completed
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Newsletters
sv: Nyhetsbrev

en: Execute
sv: Verkställ

en: About
sv: Om

en: Converted
sv: Konverterad
