Webform Simplenews Handler (2.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Newsletters
ar: النشرات

en: About
ar: حول

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: Elements
ar: العناصر
