Webform Simplenews Handler (2.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Trigger
eu: Abiarazlea
