Webform Simplenews Handler (2.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Updated
hi: अद्यतित

en: About
hi: के बारे में

en: Trigger
hi: प्रवर्तक
