Webform Simplenews Handler (2.0.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Default
it: Predefinito

en: Updated
it: Aggiornato

en: Completed
it: Completato

en: Newsletters
it: Newsletter

en: Execute
it: Esegui

en: About
it: Informazioni

en: Action:
it: Azione:

en: Converted
it: Convertita

en: Elements
it: Elementi
