Webform Simplenews Handler (2.0.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: Token
ja: トークン

en: Completed
ja: 完了

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Newsletters
ja: ニュースレター

en: Execute
ja: 実行

en: About
ja: アバウト

en: Trigger
ja: トリガー

en: Converted
ja: 変換済み

en: Elements
ja: 要素
