Webform Simplenews Handler (2.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە
