Webform Simplenews Handler (2.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Execute
bg: Изпълни

en: Trigger
bg: Тригер
