Webform Simplenews Handler (2.0.4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Newsletters
cs: Věstníky

en: Execute
cs: Vykonat

en: About
cs: Popis

en: Trigger
cs: Spouštěč
