Webform Simplenews Handler (2.0.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Token
gl: Símbolos

en: Completed
gl: Completado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Newsletters
gl: Boletíns

en: Execute
gl: Executar

en: About
gl: Información

en: Trigger
gl: Disparador

en: Converted
gl: Convertida
