Webform Simplenews Handler (2.0.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Token
lv: Marķieris

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Webform
lv: Webforma

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Newsletters
lv: Jaunumi

en: Execute
lv: Izpildīt

en: About
lv: Par

en: Trigger
lv: Trigeris
