Webform Simplenews Handler (2.0.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: Token
ru: Токен

en: Completed
ru: Завершено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Newsletters
ru: Рассылки

en: Execute
ru: Выполнить

en: About
ru: Информация

en: Action:
ru: Действие:

en: Trigger
ru: Триггер

en: Elements
ru: Элементы
