Webform Simplenews Handler (2.0.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Default
sr: Подразумевано

en: Completed
sr: Завршено

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Newsletters
sr: Билтени
