Webform Simplenews Handler (2.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Default
pt: Padrão

en: Updated
pt: Atualizado

en: Completed
pt: Concluído

en: Execute
pt: Executar

en: About
pt: Sobre

en: Trigger
pt: Gatilho

en: Converted
pt: Convertido

en: Elements
pt: Elementos
