Webform Simplenews Handler (2.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Token
tr: Simge

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Execute
tr: Çalıştır

en: About
tr: Hakkında

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: Converted
tr: Dönüştürülmüş

en: Elements
tr: Öğeler
