Webform Simplenews Handler (2.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Token
uk: Замінник

en: Completed
uk: Завершено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Execute
uk: Виконати

en: About
uk: Про модуль

en: Action:
uk: Дія:

en: Trigger
uk: Тригер

en: Converted
uk: Перетворено

en: Elements
uk: Елементи

en: Execute when:
uk: Виконати за умови:

en: Webform Simplenews Handler
uk: Вебформа: Обробник Simplenews
