Webform Simplenews Handler (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: Token
fa: توکن

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Newsletters
fa: خبرنامه‌ها

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: About
fa: درباره

en: Trigger
fa: راه‌انداز

en: Elements
fa: عنصرها
