Webform Simplenews Handler (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Token
fi: Muuttuja

en: Completed
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Newsletters
fi: Uutiskirjeet

en: Execute
fi: Suorita

en: About
fi: Tietoja

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Elements
fi: Elementit
