Webform Simplenews Handler (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Newsletters
el: Ενημερωτικά δελτία

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: About
el: Περί

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών
