Webform Simplenews Handler (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Token
he: אסימון

en: Completed
he: נשלם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Newsletters
he: ניוזלטרים

en: Execute
he: ביצוע

en: About
he: אודות

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Converted
he: מומרים
