Webform Simplenews Handler (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Completed
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: About
nl: Over

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Elements
nl: Elementen

en: ...when <b>draft</b> is saved.
nl: ...wanneer <b>concept</b> is opgeslagen.

en: ...when anonymous submission is <b>converted</b> to authenticated.
nl: ...wanneer anonieme inzending wordt <b>geconverteerd</b> naar geverifieerd.

en: ...when submission is <b>completed</b>.
nl: ...wanneer de inzending <b>voltooid</b> is.

en: ...when submission is <b>updated</b>.
nl: ...wanneer de inzending <b>bijgewerkt</b> is.

en: Execute when:
nl: Uitvoeren als:
