Webform Simplenews Handler (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Completed
ca: Completat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Newsletters
ca: Butlletins

en: Execute
ca: Executa

en: About
ca: Detalls

en: Trigger
ca: Activador

en: Converted
ca: Convertida
