Webform Simplenews Handler (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: Token
da: Symbol

en: Completed
da: Gennemført

en: Webform
da: Webformular

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Newsletters
da: Nyhedsbreve

en: Execute
da: Kør

en: About
da: Om

en: Converted
da: Konverteret

en: Elements
da: Elementer
