Webform Simplenews Handler (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད
