Webform Simplenews Handler (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Trigger
cy: Sbardun

en: Converted
cy: Wedi ei drawsnewid
