Webform Simplenews Handler (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: Token
ro: Simbol

en: Completed
ro: Finalizată

en: Execute
ro: Execută

en: About
ro: Despre

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Elements
ro: Elemente
