Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: Trigger
be: Трыгер
