Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Default
fr: Par défaut

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Completed
fr: Terminé

en: Newsletters
fr: Lettres d’information

en: Execute
fr: Exécuter

en: About
fr: À propos

en: Trigger
fr: Déclencheur

en: Converted
fr: Converti

en: Draft Saved
fr: Brouillon enregistré

en: Execute when:
fr: Exécuté lorsque :
