Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Webform
lt: Web forma

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Execute
lt: Vykdyti

en: About
lt: Apie

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Elements
lt: Elementai
