Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Newsletters
sl: E-novice

en: About
sl: O modulu
