Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Execute
hr: Izvrši

en: About
hr: Opis

en: Trigger
hr: Okidač
