Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Token
hu: Vezérjel

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Webform
hu: Űrlap

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: Execute
hu: Végrehajt

en: About
hu: Leírás

en: Action:
hu: Művelet:

en: Converted
hu: Átalakított

en: Elements
hu: Elemek
