Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Default
id: Bawaan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Completed
id: Selesai

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: About
id: Tentang

en: Trigger
id: Pemicu
