Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Updated
is: Uppfært

en: Completed
is: Lokið

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: Newsletters
is: Fréttabréf

en: About
is: Um
