Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Newsletters
sk: Informačné listy

en: Execute
sk: Spustiť

en: About
sk: Informácie o

en: Action:
sk: Akcia:

en: Trigger
sk: Spúšťač
