Webform Simplenews Handler (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Default
ta: இயல்பான

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Trigger
ta: தூண்டல்
