Webform Simplify (1.2.0) - en to et translation catalogue (75 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: More
et: Veel

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: One
et: Üks

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Text
et: Tekst

en: States
et: Olekud

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Conditions
et: Tingimused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Maximum
et: Maksimum

en: Address
et: Aadress

en: General
et: Üldine

en: Counter
et: Loendur

en: reset
et: lähtesta

en: Rows
et: Ridu

en: Pattern
et: Muster

en: Hidden
et: Peidetud

en: update
et: uuendus

en: Features
et: Omadused

en: Limit
et: Limiit

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Tabs
et: Sakid

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Select
et: Vali

en: Minimum
et: Miinimum

en: Audio file
et: Helifail

en: Telephone
et: Telefon

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Triggers
et: Lülitid

en: Image file
et: Pildifail

en: Radios
et: Raadionupud

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Video file
et: Video fail

en: Draft
et: Mustand

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Minimum image resolution
et: Pildi minimaalne eraldusvõime

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Simplify
et: Lihtsusta

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML
