Webform Simplify (1.3.0) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: More
af: Meer

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: reset
af: herstel

en: Users
af: Gebruikers

en: update
af: opdateer

en: Permissions
af: Regte

en: Triggers
af: Snellers
