Webform Simplify (1.3.0) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Maximum
be: Максімум

en: General
be: Агульны

en: reset
be: скінуць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Rows
be: Радкі

en: Hidden
be: Схаваць

en: update
be: абнавіць

en: Features
be: Функцыі

en: Text field
be: Текставае поле

en: Permissions
be: Правы

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Select
be: Выбраць

en: Minimum
be: Мінімум

en: Any
be: Любы

en: Triggers
be: Трыгеры

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы

en: Draft
be: Чарнавік

en: Date year range
be: Дыяпазон года ў даце

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: Minimum image resolution
be: Мінімальная рэзкасць выявы
