Webform Simplify (1.3.0) - en to fi translation catalogue (86 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: More
fi: Lisää

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: One
fi: Yksi

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Help
fi: Ohje

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: Views
fi: Näkymät

en: Access
fi: Pääsy

en: Text
fi: Teksti

en: States
fi: Tilat

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: All
fi: Kaikki

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Maximum
fi: Suurin

en: Address
fi: Osoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Counter
fi: Laskuri

en: reset
fi: nollaa

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Rows
fi: Rivejä

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: update
fi: päivitä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Maxlength
fi: Enimmäispituus

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Select
fi: Valitse

en: Minimum
fi: Pienin

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Triggers
fi: Tilanteet

en: Step
fi: Askel

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Radios
fi: Radionapit

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Maximum image resolution
fi: Suurin kuvaresoluutio

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Date year range
fi: Päivämäärän vuosivaihtelualue

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: Minimum image resolution
fi: Kuvan pienin resoluutio

en: Webform settings
fi: Web-lomakkeen asetukset

en: Randomize options
fi: Sekoita vaihtoehdot

en: draft
fi: keskeneräinen

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML
