Webform Simplify (1.3.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
