Webform Simplify (1.3.0) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: More
kk: Толығырақ...

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: General
kk: Басты

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: update
kk: жанарту

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Triggers
kk: Триггерлар
