Webform Simplify (1.3.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: More
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
