Webform Simplify (1.3.0) - en to mr translation catalogue (44 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: More
mr: अधिक

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Multiple
mr: अनेक

en: Required
mr: आवश्यक

en: One
mr: एक

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: Views
mr: याद्या

en: Text
mr: अक्षर

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Conditions
mr: अटी

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Address
mr: पत्ता

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Minimum
mr: किमान

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य

en: Select2
mr: सिलेक्ट टू
