Webform Simplify (1.3.0) - en to my translation catalogue (43 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: draft
my: မူကြမ်း
