Webform Simplify (1.3.0) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Administration
os: Разамынад

en: More
os: Ноджы

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон
