Webform Simplify (1.3.0) - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: More
pl: Więcej

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: One
pl: Jeden

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Access
pl: Dostęp

en: Text
pl: Tekst

en: States
pl: Statusy

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: submit
pl: Wyślij

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Conditions
pl: Warunki

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Address
pl: Adres

en: General
pl: Ogólne

en: Counter
pl: Licznik

en: reset
pl: przywróć

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Rows
pl: Wiersze

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Time format
pl: Format czasu

en: update
pl: aktualizacja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Select
pl: Wybierz

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Telephone
pl: Telefon

en: Any
pl: Dowolny

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: Step
pl: Krok

en: Steps
pl: Kroki

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Prepopulate
pl: Wypełnij wstępnie

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Maximum image resolution
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazka

en: Video file
pl: Plik Video

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Draft
pl: Szkic

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Date year range
pl: Zakes lat

en: Display on
pl: Wyświetl na

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Access settings
pl: Ustawienia dostępu

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: Default values
pl: Wartości domyślne

en: Unique
pl: Unikalne

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Rename files
pl: Zmień nazwy plików

en: Disabled tabs
pl: Wyłączone zakładki

en: Minimum image resolution
pl: Minimalna rozdzielczość obrazka

en: Webform settings
pl: Ustawienia formularza

en: Randomize options
pl: Opcje losowania

en: draft
pl: szkic

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML
