Webform Simplify (1.3.0) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: More
ps: نور

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Users
ps: غړي

en: Rows
ps: کتارونه

en: Hidden
ps: پټ

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Select
ps: غوره

en: Any
ps: هر
