Webform Simplify (1.3.0) - en to hr translation catalogue (60 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: More
hr: Više

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Address
hr: Adresa

en: General
hr: Općenito

en: Counter
hr: Brojač

en: reset
hr: poništi

en: Users
hr: Korisnici

en: Rows
hr: Redovi

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Time format
hr: Format datuma

en: update
hr: ažuriraj

en: Features
hr: Značajke

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Any
hr: Bilo koji

en: Triggers
hr: Okidači

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: Date year range
hr: Raspon godna.

en: Access settings
hr: Pravila pristupa

en: Minimum image resolution
hr: Minimalna rezolucija slike
